Autor: Lubomír
Datum vydání: 15. 02. 2018 17:00


Maxim nabírá otáčky a žije!


Maxim nabírá otáčky a žije!
Jak to bude s Maximem v následující době a co vše se chystá? Na jaké vystupující se můžete těšit?

Zdravíme všechny příznivce MaXimu. Jak už jistě většina z Vás zaregistrovala, tak prostor klubu je zrekonstruovaný a znovu otevřený s novými provozovateli. Co si budeme povídat – po 8 letech od prvního otevření rekonstrukce byla nutná, protože doba se posunula, standardy návštěvníku také a určitě se shodneme, že za starého stavu už byl klub nepoužitelný. 

Přemýšleli jsme, jak rekonstrukci pojmout. Pokud by se vztahovala pouze na téma diskotéky nebo klubu, tak by to tam dneska vypadalo úplně jinak. Vzhledem k tomu, že jsme jediným multifunkčním prostorem ve městě, kde se dají pořádat hudební produkce s větší návštěvností, tak jsme chtěli prostor využít pro všechny věkové kategorie. A proto je prostor univerzální, multifunkční a variabilní. Pohovky jdou vyměnit za klasické stoly a židle (plesové uspořádání), prostory jsou vymalovány do světlejších barev, aby se u nás pořadatelé firemních akcí necítili jako v „tmavé díře“ a celý objekt je řízen RGB technologií, aby si každý dokázal nastavit svou oblíbenou barvu nebo si zvolil téma eventu. O celkové čistotě podniku se už vůbec bavit nemusíme, abychom nemuseli mít strach vzít i ty naše nejmenší spoluobčany na dětský karneval nebo jinou produkci, kterou do budoucna připravujeme i pro ně.

Jednou z dalších změn, kterou ocení hlavně sousedi v ulici je, že už nebude otevřeno pravidelně každou sobotu, jak tomu bývávalo, a proto je potřeba pozorně sledovat program na Facebooku nebo webových stránkách www.maximholice.cz. Dle posledních plánů by mělo být otevřeno alespoň dvě soboty v měsíci, jeden z těchto dvou termínu bude vždy klasická diskotéka, tak jak jste zvyklí – s úpravou žánru EDM nebo například s československou, jak je tomu teď v únoru. Výjimkou jsou plesy a firemní akce, které budou nad rámec plánovaného obsazení klubu. Vyjednat v dnešní době úspěšného a velkého interpreta není nic jednoduchého, někdy to trvá i několik měsíců a o to víc nás mrzí, když hned po dvou akcích čteme v příspěvcích na facebookové stránce „že tahle hudba se nedá poslouchat“ nebo „jak se na tohle tancuje“. 

Podzimní program bude nabitý rockovými kapelami, které zná většina obyvatel a řešíme mnoho dalších vystupujících z oblasti rapu, DnB, atd. 

Na závěr tohoto článku bychom rádi upozornili na jednu zcela podstatnou věc. Chceme, aby klub v celé své kráse vydržel zase mnoho dalších let a k tomu přispěje pouze skvělé chování návštěvníků. Abychom se všichni mohli pravidelně chodit bavit a navštěvovat koncerty známých osobností, tak je nutné respektovat ostatní obyvatele města Holice, hlavně přilehlých ulic a náměstí. Prosíme Vás proto, udržujte klid a pořádek v ulicích zvláště při cestě domů. Bude to k dobru všech a je to cesta, jak udržet kvalitu a provoz klubu. Veškeré své problémy si nevyřizujte v klubu, před klubem nebo přilehlých místech, ale ideálně daleko za městem. Tam je vhodné místo. 

Noční život v klubech je o skvělém programu, kvalitní hudbě, přátelích, skleničce (flašce) dobrého pití a jako smeč na závěr sbalená roštěnka nebo dobrej sameček. 

Choďte se k nám bavit a užívat si život, protože život je o skvělých zážitcích a my rozhodně víme, jak jich docílit.

Těšíme se na Tebe na všech akcích! Luboš a Michal.

 


Další novinky

Last info KEKS
Last info KEKS

07. 05. 2018 20:00
Více informací »

Předprodej vstupenek KEKS
Předprodej vstupenek KEKS

20. 03. 2018 08:00
Více informací »

Obří open party otřásla Maximem
Obří open party otřásla Maximem

23. 01. 2018 19:00
Více informací »